У Краматорську депутати відвідали трамвайно-тролейбусне управління

16.12.2020, 21:41, 1748,

Сьогодні депутати познайомились із роботою Краматорського трамвайно-тролейбусного управління

На підприємстві побували члени постійно діючих депутатських комісій з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності та з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування у супроводі заступника міського голови Андрія Безсонного. Екскурсію виробничими приміщеннями КТТУ провів його директор Андрій Літвіненко.

Щоденно на маршрути міста виходить 28 тролейбусів та 15 комунальних автобусів. Не дивлячись на складну економічну ситуацію, підприємство у повному обсязі надає послуги із перевезення пасажирів, з урахуванням усіх карантинних обмежень, а у січні місяці навіть планує запустити новий автобусний маршрут №33, що з’єднає Шабельківку із центром міста. Колектив підприємства налічує більше ніж 380 осіб 200 з яких – це водії та кондуктори.

У ході знайомства із роботою трамвайно-тролейбусного управління депутати відвідали нову автомийку та гаражний комплекс, ремонтні дільниці, центральний диспетчерський пункт, а також мали нагоду поспілкуватися із робочим колективом, познайомитись з умовами роботи, почути про плани керівництва підприємства на майбутнє та про те, як запровадження карантинних заходів позначилось на повсякденній діяльності КП КТТУ.

“Підтримка і стале функціонування комунального транспорту, як соціального, це один з головних пріоритетів міської влади, – зазначив у ході спілкування з депутатами Андрій Безсонний, – тому, щоб депутати у повній мірі розуміли, яку відповідальність вони беруть на себе, виділяючи, або навпаки, не виділяючи кошти на ті чи інші запити цього (або інших) комунального підприємства такі виїзні зустрічі ми проводитимемо регулярно”.