У Краматорську депутати познайомились із роботою КАТП

11.02.2021, 17:01, 916,

Сьогодні за пропозицією заступника міського голови Андрія Безсонного відбулося виїзне засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства на виробничих потужностях комунального автотранспортного підприємства 052810.

Із господарською діяльністю підзвітної структури депутатів знайомив її керівник Олександр Роганов. На сьогоднішній день КАТП-052810 відповідає за своєчасний збір, транспортування, утилізацію та знищення побутових відходів. Автопарк підприємства нараховує більше ніж 40 одиниць техніки, які обслуговують близько 3500 контейнерів. Вивезення сміття відбувається згідно запланованих графіків, продовжується контейнеризація міських селищ. Наразі розпочато обслуговування Дмитрівки, з мешканцями укладаються договори. Найакутальніше питання підприємства до депутатів – допомога у знаходженні додаткових ресурсів для оновлення автопарку: значна кількість техніки потребує заміни, а витрати на її обслуговування, у зв’язку зі зношеністю, непомірно високі. Уся техніка обладнана GPS-трекерами, і диспетчери підприємства у будь-який момент можуть відслідкувати, чи дотримується водій маршруту та виконує вивезення сміття згідно графіку, чи не відбувається так званих «простоїв» з працюючими двигунами, аби не допускати понаднормових витрат паливно-мастильних матеріалів.

Уся техніка обладнана GPS-трекерами і диспетчери підприємства у будь-який момент можуть відслідкувати, чи дотримується водій маршруту та виконує вивезення сміття згідно графіку, чи не відбувається так званих «простоїв» з працюючими двигунами, аби не допускати понаднормових витрат паливно-мастильних матеріалів.