У Краматорську дерева, що впали через негоду перешкоджали руху автомобільного і громадського транспорту

16.06.2021, 11:23, 596,

Усю ніч краматорські рятувальники ліквідували наслідки погіршення погодних умов.

15 червня о 22:32 на телефон Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що по вул. Дружби через негоду дерево впало на контактну мережу Краматорського трамвайно-тролейбусного управління. Прибувши до місця події, бійці 12-го Державного пожежно-рятувального загону бензопилою розпиляли та прибрали на узбіччя аварійне дерево.


Того ж дня, о 23:58 надійшло чергове повідомлення про те, що на вул. Підгірна впало ще одне дерево – цього разу на проїжджу частину та перешкоджає руху транспорту.


Місцеві рятувальники швидко прибрали його на узбіччя. Після цього за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли на проїжджу частину автомобіль, який під час спроби об’їхати дерево, застряг у багнюці. У машині знаходилась маленька дитина.
Вночі 16 червня о 01:37 диспетчер Служби порятунку отримав повідомлення пошкодження  дротів електромережі вуличного освітлення впавшиими гілками. Бійці 12-го Державного пожежно-рятувального загону за допомогою бензопили розпиляли та прибрали на узбіччя гілки дерева.


Всього до ліквідації наслідків погіршення погодних умов від Головного управління було залучено 24 чоловіка особового складу та 6 одиниць техніки.