У Краматорську будівельників привітали з професійним святом


Цієї неділі, 8 серпня, відзначається професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України. Напередодні свята міський голова Краматорська Олександр Гончаренко привітав представників цієї галузі.

«Професія будівельника в усі часи була серед найшановніших і найнеобхідніших. Завдяки самовідданій праці кожного з Вас, помноженій на високий професіоналізм та відповідальність ремонтуються приміщення шкіл, дитячих садків, лікарень, зводяться об’єкти виробничого та соціально-культурного призначення, – розповів Олександр Гончаренко. – Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення комфорту та добробуту мешканців нашого міста. Це професійне свято – ще один привід висловити вдячність за Вашу сумлінну працю».

Міський голова наголосив, що на сьогоднішній день сфера житлового і промислового будівництва у Краматорську активно розвивається, у місті запускають програму будівництва житла, що дозволить створювати нові робочі місця. Він висловив сподівання, що це дасть поштовх для розвитку суміжних із будівництвом галузей, а також стане важливим аргументом, завдяки якому молоде покоління при виборі місця подальшого навчання та роботи схилятиметься до вибору на користь Краматорська.

Кращих представників будівельної галузі нашого міста Олександр Гончаренко нагородив почесними грамотами.