У Краматорському готується до відкриття новий медичний call-центр

11.11.2021, 14:53, 236,

У Краматорську завершився процес об’єднання ЦПСМД № 1 та ЦПМСД № 2. Рішення про реорганізацію було прийнято з метою покращення надання медичних послуг на первинному рівні, підвищення рівню клієнтського сервісу в тому числі створення єдиної електронної бази пацієнтів, організації дієвої електронної реєстратури, зменшення часу очікування на прийом до лікаря.

Наразі тривають роботи з організації єдиної електронної бази пацієнтів. Також найближчим для мешканців міста, які обслуговувались у ЦПСМД № 2 (вул. В.Стуса, 31) працюватиме call-центр, оператори якого забезпечуватимуть комунікацію пацієнтів з лікарями та адміністрацією. Зараз телефон call-центру працює в тестовому режимі.

Відкриття центру за адресою В.Стуса, 31 планується вже на наступному тижні. Працюватиме він із понеділка по п’ятницю з 7:00 до 18:00, у суботу – з 7:00 до 14:00, неділя – вихідний. Номер телефону буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, зараз працює call-центр у приміщенні ЦПМСД № 1 за адресою: Дніпровська, 17. Оператори обслуговують дзвінки, які надходять від пацієнтів восьми амбулаторій – Старого міста, Станкобуду, Лазурного, Нового Світу та селищ.

Номер телефону кол-центру:

+38(050)357-07-05.