У КАТП з’явилася техніка для вивозу крупногабаритних відходів

09.11.2020, 13:56, 81,

Переобладнання вантажного автомобілю ЗИЛ на сміттєвоз з системою змінних кузовів проводилося за кошти міського бюджету. Його вартість всклала 294 тис.грн.

Сміттєвоз з системою змінних кузовів типу АТ-8014 виготовлений шляхом установлення на шасі ЗИЛ спеціального портального захвату АТ-8014, виготовленого ПП «ВКП»Альфатекс». 

 Сміттєвоз АТ-8014  відповідає всім обов’язковим вимогам в Україні, що підтверджено сертифікатом відповідності. Він розрахований на експлуатацію при температурі навколишнього середовища повітря від +40 С до -40 С, відносній вологості повітря до 80 % при +20 С, швидкості вітру до 20 м/с.

Сміттєвоз АТ-8014 призначений для механізованого завантаження (розвантаження) контейнерів та транспортування їх по дорогам загальної мережі. Розвантаження здійснюється або зніманням контейнера на майданчику для розвантаження, або у самоскидний спосіб (для сипучих матеріалів). Один сміттєвоз може обслуговувати безліч змінних контейнерів, які підходять до нього за кріпленням. Вантажність скіпліфта становить 4200 кг, об’єм змінного кузова – до 8 м3, час циклу завантаження контейнера 75 сек, час циклу самоскидного розвантаження – 50 сек. Така спеціалізація цього автомобіля дозволить автотранспортному підприємству заощадити на кількості автомобільних одиниць та значно скоротити час вантажних робіт.