У громадському транспорті Краматорська скасували «обідню перерву»

19.05.2020, 16:16, 86,

 Усі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі, продовжуючи забезпечувати життєдіяльність та повноцінне функціонування інфраструктури Краматорська. Громадський транспорт ходить без розриву графіку з п’ятої години ранку до восьмої години вечора, та все ж є виключення.

     Упродовж минулого тижня спеціалісти КП «ДРУАС» виконали поточний ремонт доріг на площі у 6148 квадратних метрів. Окрім центральних доріг комунальники також виконали відсипку із асфальтобетонної крихти у приватному секторі по вулицям Ганни Тищенко та Кооперативній. Ремонтуються також внутрішньо квартальні дороги. При цьому відповідно до встановлених графіків продовжується прибирання вулиць, тротуарів та автодоріг, а у міських скверах та на клумбах висаджуються однолітні квіти.

     Комунальне автотранспортне підприємство за минулий тиждень вивезло більш ніж 1050 тон твердих побутових відходів з території міста, а загальний обсяг ліквідованих стихійних звалищ тільки за попередній тиждень склав 707 кубічних метрів.

     Працівники КП «Міськсвітло» продовжують поточне обслуговування систем зовнішнього освітлення міста: заміняють лампочки, світильники, дроти, опори там, де це необхідно.

     З 13 травня для проведення моніторингу пасажиропотоків в період обмежувальних заходів, які пов’язані з введенням карантину, в тестовому режимі рух транспортних засобів на міських маршрутах загального користування здійснюється без розривного графіку з 05-00 год. до 20-00 год. Виключення становить рух транспортних засобів на тролейбусних маршрутах № 1 ,№ 7, № 7а, № 8а, № 8б та автобусному маршруті № 29.

     Перевезення пасажирів у Краматорську продовжує здійснюватися за умови наявності у пасажира «спеціального квитка» та документу, який підтверджує особу (паспорт, посвідчення з фото, «Картка Краматорчанина» та ін.).

     Протягом тижня мали місце скарги на короткочасну відсутність води в деяких районах міста, які були пов’язані з виконанням ремонтних робіт на водопровідних мережах.

     Всього з 01.01.2020 накрито 187 од. колодязів. Протягом тижня усунуто 12 витоків на водопровідних мережах, 26 витоків в колодязях, замінено 240 п/м водопровідних мереж, усунуто 46 засмічень на каналізаційних мережах.