Тимчасово скасовано проведення прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування


До уваги мешканців міста!

Відповідно  до листа Донецької обласної державної адміністрації від 12.03.2020 № 0.8/16-1538/4-20 на виконання Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року скасовано до особливого розпорядження проведення прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

            На виконання вказаного рішення та з метою надання можливості громадянам подавати кореспонденцію (звернення, запити на публічну інформацію тощо), уникаючи візиту до громадської приймальні, у будівлі виконкому Краматорської міської ради (площа Миру, 2) встановлено поштову скриньку.

            Крім того громадяни мають можливість звернутися до виконавчого комітету засобами

електронного зв’язку на сайті Краматорської міської ради у розділі «Громадська участь» за посиланням:

або за телефонами:   запит на публічну інформацію (0626) 44-25-35,

звернення громадян                   (06264) 5-94-91.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.