Тривають засідання робочих груп з розробки Стратегії розвитку Краматорської територіальної громади

21.10.2021, 15:13, 169,

У Краматорську продовжується робота над розробкою Стратегії розвитку громади. П’ять тематичних груп по окремих напрямках проводять засідання.

Під час перших засідань групи зробили SWOT-аналіз (метод стратегічного планування, що дозволяє визначити сильні і слабкі сторони напрямку), а також дискутували стосовно бачення розвитку громади.

Зараз завершено другі засідання у робочих групах. Учасники працювали над ідентифікацією та аналізом проблем по кожній із визначених стратегічних цілей, а також напрацювали пропозиції щодо оперативних цілей по стратегічним напрямам.

На наступному тижні учасники напрацьовуватимуть ідеї проєктів по кожній з оперативних цілей.

Нагадаємо, перша група – займається визначенням стратегічних напрямків розвитку, орієнтованого на потреби громадян та підтримку талантів. Друга розглядає трансформацію економіки в динамічну систему інноваційного бізнесу та наукових досягнень. Напрямок третьої групи – цифровізована громада ефективного врядування та якісних е-сервісів.

Дві групи займаються сучасною, комфортною, доступною, безпечною та енергоефективною інфраструктурою громади (одна робоча група з критичної інфраструктури, друга – з урбаністики, тобто просторового розвитку нашої громади).

Стратегія розвитку Краматорської міської територіальної громади буде охоплювати термін до 2027 року та визначить основні цілі розвитку громади, головні пріоритети у соціальній та економічних сферах з урахуванням інтересів старостинських округів. Стратегія створюється спільно з проєктом USAID  «Економічна підтримка Східної України» та DG-East «Демократичне врядування у Східній Україні».