Триває кампанія декларування доходів громадян. Перші підсумки


Краматорським управлінням ГУ ДПС у Донецькій області підведено перші підсумки кампанії декларування доходів громадян – 2020.

      Протягом січня-березня 284 громадянина задекларували доходи, отримані протягом 2019 року. Сума самостійно визначеного грошового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб становить 1080,2 тисяч гривень. Також державний бюджет отримає 286,4 тисячі гривень військового збору.

      До Краматорського управління звернувся 41 громадянин з метою скористуватись правом на податкову знижку. За попередніми результатами декларування поверненню підлягає 93,4 тисячі  гривень податку на доходи фізичних осіб.

      Нагадуємо, у зв’язку із введенням карантину деклараційна кампанія, доходів отриманих у 2019 році, триватиме до 1 липня, а задекларовані суми податків громадяни мають сплатити до 01 жовтня 2020 року. Такі зміни передбачені Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

      Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця поточного року.

      Шановні громадяни, в умовах карантину, закликаємо вас використовувати можливості дистанційного зв’язку з податковою службою та користуватися електронними сервісами ДПС.

      Детальна інформація щодо кампанії декларування знаходиться в банері «Деклараційна кампанія 2020» на субсайті ГУ ДПС у Донецькій області офіційного порталу ДПС України за посиланням https://dn.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/

      Подати декларацію про майновий стан і доходи платники в умовах карантинних заходів  можна засобами Електронного кабінету платника https://cabinet.tax.gov.ua/, з використанням кваліфікованого електронного підпису. Як правильно заповнити декларацію крок за кроком та як при цьому уникнути помилок ви можете дізнатися з Першого відео уроку, розробленого для вас Державною податковою службою https://dn.tax.gov.ua/media-ark/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-materiali/5994.html.