Тренінг для малих та середніх агровиробників Донецької області


В рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, яка впроваджується в рамках «Програми USAID» з аграрного та сільського розвитку, всеукраїнська асоціація громад пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері, що стало надзвичайно акту- альним у зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільсько- господарського призначення.

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії рейдерству запрошуємо долучитися до онлайн-тренінгу малих та середніх агровиробників Донецької області. Під час тренінгу планується опрацювати:

  • актуальні зміни у сфері земельного законодавства;
  • актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;
  • систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;
  • можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників Донецької області буде проведений в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom 26.10.2021 о 10:00.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням до 18.10.2021.

Посилання на приєднання до онлайн-тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електроні адреси, вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу