ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» інформує


Ми цінуємо кожного Клієнта, хто долучився до нашої компанії, обравши стабільність та вигідні ціни.

У лютому 2021 року ціна за газ становить 6,86 грн/куб.м з ПДВ для тарифного плану «Місячний». Вона нижче, ніж було рекомендовано урядом (6,99 грн грн/куб.м з ПДВ) за рахунок мінімальної власної націнки.

Наша ціль як цінового лідера на ринку – пропонувати найкращі умови нашим Клієнтам.

Також нагадуємо, що:

  • Кожного місяця з 1 по 5 число Вам необхідно передавати показники лічильника Вашому облгазу (оператору ГРМ)

Для формування рахунків ми використовуємо дані, які нам передає Ваш облгаз (оператор ГРМ). Таких компаній трохи більше 40 на всю Україну, і це – природна монополія, що забезпечує розподіл (доставку) газу. Основна задача облгазу – технічне обслуговування труб, усунення аварій, забезпечення необхідного тиску в мережах та отримання плати за доставку (розподіл) газу. Перелік облгазів можна переглянути за посиланням.

Будь ласка, щомісячно сплачуйте рахунки за газ

  • Якщо у Вас тарифний план «Місячний»: ми формуємо платіжки після 12-го числа. Сума до сплати розраховується згідно з умовами Вашого тарифного плану та на основі даних від Вашого облгазу.

Сплачуйте до 15 числа та отримуйте знижку 1%. Знижка нараховується після оплати та буде відображена в особистому кабінеті на my.gas.ua. Скористатися знижкою Ви можете під час наступної оплати.

  • Якщо у Вас тарифний план «Річний»: сума до сплати щомісяця є зафіксованою при підключенні, тобто це 1/12 від зафіксованого об’єму. Отже, Вам не потрібно чекати платіжки. Просто сплачуйте 1/12 щомісяця до 15-го числа.

Рахунок Ви завжди можете завантажити та сплатити онлайн: в особистому кабінеті та чат-боті. Якщо Ви обрали друкований рахунок, ми надішлемо його за Вашою адресою через Укрпошту.

Як сплачувати рахунки за газ?

  • Особистий кабінет my.gas.ua
  • Чат-бот GASUA у Viber та Telegram
  • Платіжні системи Приват24, Portmone, EasyPay

Відділення банків чи Укрпошти

Відділ транспорту, зв’язку та енергетики