Теплопостачальні організації Краматорська готуються до опалювального сезону

04.06.2021, 13:33, 1208,

4 червня відбулась онлайн нарада Міністерства розвитку громад та територій України під головуванням заступника Міністра Наталії Хоцянівської

У заході взяли участь начальник Управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко та керівники теплопостачальних організацій міста.

Під час наради обговорювались питання укладення договорів на постачання природного газу підприємствами теплопостачання в умовах запровадження ринку природного газу.

Зокрема, теплопостачальним організаціям повідомили про те, що Мінрегіон спільно з НАК «Нафтогаз України» відпрацьовали довгостроковий контракт на постачання природного газу (2021-2024), який передбачає фіксовану ціну на газ, що використовується для виробництва теплової енергії та надання комунальних послуг населенню.

Крім того, заступник Міністра Наталія Хоцянівська звернула увагу учасників на законодавчі зміни у сфері комунальних послуг та формування тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Це передбачає укладання нових догорів та встановлення нових тарифів на послуги для населення.  

Також у ході онлайн зустрічі, говорили про виконання вимог Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води від 09.02.2021 щодо визначення обсягів різниці в цінах природного газу, що підлягає відшкодуванню.