Синоптики попереджають про можливе погіршення погодних умов у Краматорську


Шановні Краматорці!

У Краматорську очікується погіршення погодних умов, можливий затяжний снігопад, ожеледиця. Закликаємо водіїв утриматись від використання особистого транспорту без нагальної потреби, бути пильними та не залишати авто на узбіччях доріг, через те, що вони можуть перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

Підприємства, установи, організації різних форм власності та мешканців приватного сектору, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків закликаємо своєчасно очищати закріплені та прилеглі території від снігу й льоду, обробляти їх, за наявності, протиожеледними матеріалами.

Всіх краматорців та гостей міста просимо – дотримуйтеся запобіжних заходів на вулиці, щоб не допустити переохолодження та знизити загрозу травмування.

Також Комунальне автотранспортне підприємство 052810 звертається до організацій, що обслуговують житловий фонд міста з проханням забезпечити розчищення під’їзних шляхів до майданчиків збору твердих побутових відходів, адже транспортування баків до автомобілів, а особливо із заднім завантаженням, суттєво ускладнюється.

Дякуємо за розуміння та допомогу!