Світ професій


28 лютого Краматорський міський центр зайнятості разом з фахівцями дитячої бібліотеки ім. В. Короленка провели профорієнтаційний урок для учнів10 класу ліцею № 35 ім. В. Шеймана. Мета заходу – зорієнтувати учнівську молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них.

Особливу увагу було приділено платформі з профорієнтації «Моя професія: консультаційна мережа». Фахівчиня запросила учнів до центру зайнятості, щоб зареєструватися та пройти тестування на сайті Державної служби зайнятості. Це надасть можливість зрозуміти, який вид професійної діяльності їм найбільше підходить. Зауважила, що саме тестування допоможе дізнатися про свої здібності, та надати можливості усвідомлено обрати майбутню професію.

Наприкінці заходу профконсультант служби зайнятості звернула увагу дітей на те, що до вибору професії потрібно підійти наполегливо, з цікавістю та терпінням, адже від вибору майбутньої професії  залежить їхнє майбутнє.