Супермаркети Краматорська перевірять на дотримання протиепідемічних заходів

09.04.2021, 14:49, 1363,

9 квітня відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради та Держспоживслужба провели зустріч з представниками адміністрацій супермаркетів Краматорська. Мета зустрічі – посилення контролю за дотриманням карантинних заходів у супермаркетах.

Начальник відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Олена Тарасевич наголосила, що ситуація з коронавірусом у Краматорську не покращується.

«За інформацією відділу охорони здоров’я, за минулу добу отримано 174 позитивних тестів ПЛР на коронавірус. Наша спільна мета – не допускати розповсюдження хвороби та дотримуватися всіх правил карантину для того, щоб Краматорськ не потрапив до червоної зони», – сказала Олена Тарасевич.

Адміністраціям супермаркетів Краматорська рекомендовано посилити контроль у своїх магазинах згідно з Постановою № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів». Постановою введені обмеження щодо масового скупчення людей у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів приміщення,  дотримання дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра; наявності маски.

В зустрічі також взяли участь правоохоронці. Представники патрульної поліції будуть здійснювати перевірки в супермаркетах та перевіряти дотримання протиепідемічних заходів.