Сумісний вебінар с роботодавцями від краматорських податківців


«Робота в умовах карантину» – такою була тема вебінару, який було проведено Краматорським міським Центром зайнятості за участю краматорських податківців, фахівців Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення і місцевими роботодавцями. «Топовим» питанням вебінару було отримання роботодавцями допомоги по частковому безробіттю відповідно до статті статті 47 прім. 1 Закону України «Про зайнятість населення» та Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306 «Про затвердження Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

      Місцеві податківці приділяють значну увагу роз’ясненням питань необхідності здійснення діяльності виключно в правовому полі, питанням легалізації заробітної плати та офіційного оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками оскільки це не тільки наповнення бюджетів, а й соціальні гарантії і працівників і роботодавців.

      Під час вебінару значну кількість питань було задано Начальнику Краматорського управління Людмилі Санжурі. Традиційно, платники отримали доступні та зрозумілі відповіді з життєвими прикладами отримання інформації про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, тощо.

      «Віртуальна» зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері у форматі діалогу. Краматорські податківці нагадують, що їх основна задача — це надання вчасної консультаційної допомоги всім платникам податків.

Краматорське управління ГУ ДПС у Донецькій області