Сучасні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України – можливість отримувати послуги дистанційно


На сьогоднішній день електронний ресурс вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України дає унікальну можливість зручно взаємодіяти з органами Фонду і дистанційно безкоштовно отримувати різні послуги.

Пенсіонери можуть щомісячно звіряти дані щодо суми пенсії, яку отримують, здійснювати контроль за зміною призначеної пенсії (із урахуванням надбавок, підвищень, доплат) тощо. За потреби можуть звернутися із запитаннями до фахівців управління й отримати відповідь на свою поштову або електронну адресу, замовити необхідні довідки й документи тощо. Щоб скористатися всіма можливостями сервісу, необхідно увійти до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (далі – КЕП) або особисто звернутися до відділу обслуговування громадян і отримати логін і пароль для реєстрації.

Електронними сервісами активно користуються пенсіонери, працюючі громадяни та роботодавці.

Набувають популярності сервіси «електронна трудова книжка», в якій міститься інформація про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавців та про сплачені страхові внески з 1998 року. А також сервіс «Автоматичне призначення пенсії за віком», за допомогою зазначеного сервісу пенсія призначається автоматично при досягненні особою пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду. Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Адміністрація управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області