Студенти-юристи разом з юристами виконкому Краматорська надаватимуть безоплатну правову допомогу

16.04.2021, 11:45, 1371,

Між Краматорською міською радою та Донбаським інститутом техніки та менеджменту ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» підписано меморандум про співпрацю.

У підписанні меморандуму про співробітництво взяли участь міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та завідувач кафедри Історії України та правових дисциплін Донбаського інституту техніки та менеджменту Юлія Деркаченко.

На базі навчального закладу діє юридична клініка. Це структурний підрозділ юридичного факультету, за допомогою якого студенти набувають практичної підготовки шляхом надання безоплатної юридичної допомоги та здійснення правової просвіти населення.

Міський голова Олександр Гончаренко розповів, що згідно з підписаним документом, студенти матимуть можливість отримання практичної підготовки під керівництвом  досвідчених юристів виконкому.

«В юридичний відділ Краматорської міської ради надходить багато звернень від громадян юридичного характеру. Тому було вирішено співпрацювати з вищим навчальним закладом ДІТМ. Інститут відправлятиме на практику самих талановитих студентів, які добре зарекомендували себе. Під час практики вони будуть допомагати в роботі юристам виконкому у наданні первинної юридичної консультації, а там, де дозволяє закон, вторинної (складання позовів)»,  зазначив Олександр Гончаренко.

Завідувач кафедри Історії України та правових дисциплін Донбаського інституту техніки та менеджменту Юлія Деркаченко впевнена, що співпраця з Краматорською міською радою буде цікавою та корисною.

«Вже наприкінці наступного тижня наші студенти розпочнуть взаємодіяти з юристами Краматорського виконкомі. Ми сподіваємось на плідну та корисну співпрацю».