Студенти Машинобудівного коледжу ДДМА дізнались про сучасний спосіб презентації – «Портфоліо кар’єрного просування»


26 лютого відбулась зустріч студентської молоді Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії із фахівчинею з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості.

Профконсультантка поспілкувалась з молоддю та дізналась, які вони мають уявлення, щодо своєї професійної діяльності після закінчення колежду. Як виявилось, лише деякі студенти мають конкретний план побудови кар¢єри. Тому фахівчиня докладно розповіла про сучасні форми планування кар’єри та самопрезентації. Оповістила присутніх про новітню технологію пошуку роботи — портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме. Слухачі дізналися про етапи та основні структурні складові портфоліо. Під час свого виступу профконсультантка зауважила, що: «Портфоліо — це матеріали по оцінці навчальних успіхів і наукових досягнень студента, що дають уявлення про його готовність до професійної кар’єрі. Портфоліо є ефективним засобом розвитку кар’єри випускників, оскільки воно містить набагато більше інформації для роботодавців, ніж стандартне резюме, а також сприяє полегшенню взаєморозуміння з майбутнім роботодавцем і допомогою у випередженні своїх потенційних конкурентів».

Усіх присутніх було запрошено до центру зайнятості для отримання кваліфікованої допомоги зі складання портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме.