«СтудДія – 2019». Цього року найкращими стали студенти машинобудівного коледжу

15.11.2019, 09:30, 208,

Цілий тиждень студентські організації шістьох навчальних закладів Краматорська змагалися за звання кращих у рамках проведення щорічного фестивалю студентської творчості «СтудДія», організованим за підтримки міського голови Андрія Панкова та управлінням з гуманітарних питань спільно з Молодіжною радо Краматорська.

Протягом 4-х етапів студентські команди змагалися в інтелектуально-розважальній грі «Quiz Time!», грі – пантомімі «Крокодил», у турнірі з кібер-спорту по файтингу «Mortal Kombat 11», турнірі з Більярду. Наостанок командам залишилося проявити свої творчі здібності в двох жанрах: «Вокал» та «Хореографія». Аби дійство дійсно було вражаючим, організатори фестивалю вирішили не обмежувати політ фантазії наших учасників, і дали повну свободу всім ідеям, задумам і образам. Тому концертна програма пройшла під єдиним гаслом: “Творимо, що хочемо”.

З вітальними словами від імені Андрія Панкова до всіх присутніх звернувся заступник міського голови Юрій Люлька: «Певен, що інтелектуальна молодь – а це саме ви – це той надважливий ресурс, що стане рушійною силою у перетворенні Краматорська на сучасне комфортне місто. Саме завдяки вашій енергії, ентузіазму, віри у зміни на краще, у Краматорську з’являються нові ефективні ідеї що до покращення життя кожного його мешканця. Міська влада, зі свого боку, прикладає максимум зусиль аби ви, після отримання дипломів, залишалися тут та розпочинали свій трудовий шлях». Він також нагородив подяками міського голови найкращих студентів та викладачів нашого міста.

За результатами шістьох етапів компетентне журі визначило переможців. Щоб трошки потримати інтригу, спочатку оголосили результати конкурсу «Молодіжний герой». Протягом чотирьох днів учасники виконували різноманітні завдання: перевтілювались в рок-зірок, знаходили щасливі квитки, тощо. Кожен день вибував той, хто останнім впорався із завданням. За результатами запеклої боротьби переможцем стала студентка ДонНАБА Вікторія Кучеренко.

Серед учасників фестивалю призові місця розподілились наступним чином: третє місце посіла команда Донбаської Державної машинобудівної академії, друге – вихованці Краматорського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган – Барановського, а переможцями фестивалю стали студенти машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії.