Краматорськ за тиждень: захворюваність на COVID-19 тримається на високому рівні, розпочалося прибирання міста після зими, льодова арена запускає онлайн-продаж квитків

22.02.2022, 11:32, 345,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко доповів, що станом на 22 лютого у Краматорську зареєстровано 28 147 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 1900 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому – 2943). За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 270 осіб. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 126 840 осіб. За минулий тиждень щеплено 1541 особу.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45) та у приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснює 4 бригади лікарів. У вихідні дні у них вакциновано 130 осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 0,  CoronaVac – 6859,  Pfize Comirnaty – 2760, Moderna – 0.

Наталія Ананських, заступник начальника управління освіти, доповіла, що наразі на COVID-19 у дитсадках хворіє 16 дітей (18 груп на самоізоляції),  у школах – 145 дітей (38 класів на самоізоляції).

Начальник управління ЖКГ Андрій Літвіненко, повідомив, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ «УК «ЛАДІС», КО «ЖБК» та ОСББ проводилися роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення.

КП «ДРУАС» на минулому тижні проводило поточне утримання території міста. Також виконувалися роботи з ліквідації аварійних ділянок на дорогах  та розпочалося прибирання міста після зими від піско-сольової суміші.

Триває робота з видалення аварійно небезпечних дерев, у межах виділеного фінансування. Після проведення інвентаризації ордерів та аварійних дерев на січень 2022 року: видалено – 563 дерева,  підлягає видаленню – 546 дерев.

Вадим Лукашук, директор КП «МІСТ», доповів, що на цьому тижні розпочинається у тестовому режимі онлайн-продаж квитків на льодовій арені.