Страхові виплати потерпілим на виробництві


Для отримання страхових виплат потерпілі на виробництві міста Краматорська мають зв’язатися з фахівцями відділення Фонду соціального страхування України.

У Краматорському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області щомісячні страхові виплати отримують понад 2 тисячі потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членів їх сімей у разі смерті потерпілих. 

У серпні 2022 року відділення направило щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві і членів їх сімей – 12,1 млн грн.

Зауважуємо, що для продовження отримання страхових виплат потерпілі на виробництві, незалежно від місця перебування, мають щомісяця проходити внутрішню верифікацію, зв’язавшись із фахівцями Краматорського відділення за допомогою будь-якого зручного засобу комунікації. У разі відсутності зворотного зв’язку з потерпілими (членами їх сімей), які перебувають на обліку у відділенні, щомісячні виплати таким особам будуть тимчасово призупинені до з’ясування обставин.

Для зв’язку з фахівцями відділення та проходження верифікації діють наступні телефони: 095-373-16-02, 066-326-53-21, 099-057-33-50

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області