Сторічний ювілей відсвяткувала ще одна мешканка Краматорська


Для кожного з нас день народження – одне з найважливіших свят року, не кажучи вже про ювілейні дати. Цими ж вихідними довгожителів у нашому місті додалось – у суботу, 14 березня, сто років відзначила Валентина Петрівна Бокова.

     Із вітаннями та подарунками від імені міського голови сьогодні до неї завітала Поліна Гришичева, начальник управління праці та соціального захисту населення. Вона передала Валентині Петрівні побажання від Андрія Панкова: міцного здоров’я та незгасаючого прагнення до життя. Також бабуся отримала почесну грамоту від імені міського голови за багаторічну самовіддану працю, велику силу духу в подоланні життєвих випробувань, адже має статус учасника війни – в тилу вона працювала на оборонних заводах.

     Валентина Петрівна перебуває у здоровому дусі, вражає оточуючих тим, що читає без окулярів і каже, що до 100 років їй допомогли дожити щоденні вправи, або ж, просто зарядка.

     Нагадаємо, у нашому місті діє програма, згідно з якою жителі, яким виповнилося сто і більше років з міського бюджету отримують щомісяця доплату до основної пенсії. Цього року ця доплата становить 1000 гривень (проти 500 у 2019 році).