Стан фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат Краматорським міським відділенням управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області


Фінансування страхових виплат Краматорським міським відділенням фонду соціального страхування

Краматорське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує фінансування лікарняних працівникам підприємств, установ, організацій м. Краматорська.

Станом на 20.07.2022 профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, які були подані роботодавцями до Краматорського міського відділення Фонду по 06 травня 2022 року.

Сьогодні для фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, допомоги по тимчасовій непрацездатності, пов’язаній з виробництвом, відділенням направлено на рахунки страхувальників 735,33 тис. грн.

Кошти надійдуть на рахунки роботодавців упродовж декількох банківських днів, після чого роботодавці спрямують виплати на рахунки працівників.

Щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві і членів їх сімей профінансовано за червень у повному обсязі.

Звертаємо увагу, що попри умови воєнного стану Краматорське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області не зупиняло ні на один день свою роботу і продовжує здійснення всіх страхових виплат, допомог за лікарняними, декретних допомог та ін.

Слідкувати за станом фінансування е-лікарняних працівники можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund.