Спортсмени із Краматорська посіли призові місця на ХІ Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

20.09.2021, 13:31, 95,

У Маріуполі відбувся ХІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Узуна Г.Г., у якому взяли участь також спортсмени з Краматорська.

У змаганнях брали участь команди із Донецької, Дніпропетровської, Київської та Харківської областей. Спортсмени ДЮСШ №1 показали гарний рівень підготовки та привезли дві срібні медалі.

У вазі до 41 кг друге місце посів Лоскутов Руслан (ЗО №3), а у вазі до 48 кг Данько Ельдар (ЗШ №16).

Також на цих змаганнях проходив відбір до збірної Донецької області для участі в командному чемпіонаті України, який відбудеться 22-24 вересня в Одесі. П’ять спортсменів із Краматорська потрапили в команду та представлять нашу область. Бажаємо їм удачі та перемоги!