«Сплата податків – беззаперечний обов’язок. В такий складний для країни час це вкрай важливо» – життєва позиція відомого мешканця Краматорська


З метою проведення деклараційної кампанії доходів громадян за підсумками 2020 року та в умовах проведення карантину фахівці Краматорської державної податкової інспекції завітали до відомого мешканця Краматорська – керівника місцевого театру «БАМ – БУК» Миколи Метли.

Відомий керівник краматорського театру вже задекларував свої доходи, отримані протягом минулого року. «Щороку декларую свої доходи, раджу робити це своїм друзям та закликаю всіх громадян, адже від цього залежить розвиток України» – розповідає Микола Метла.

За запрошенням керівника театру «БАМ – БУК» краматорські податківці розповіли юним акторам про податки, їх роль в розвитку країни, значення податків для кожного мешканця міста. Відповіли на цікаві, інколи каверзні, питання майбутніх діячів мистецтв з оподаткування доходів у вигляді подарунків, призів, про необхідність легального працевлаштування, сплату єдиного соціального внеску, піклування держави про кожного громадянина.

Такі зустрічі завжди проходять у вигляді яскравих коворкінгів, під час яких податківці дізнаються про питання оподаткування, які виникають у майбутніх платників податків.

Краматорські податківці розповіли юним слухачам про легке спілкування сучасного платника податків з податковою –  службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX». Крім того, оперативно отримувати анонси, повідомлення про актуальні новини, роз’яснення фахівців, та іншу корисну інформацію податкової служби можна за наступними посиланнями: Facebook Державної податкової служби України: fb.com/TaxUkraine. Telegram – канал Державної податкової служби України: t.me/tax_gov_ua, youtube Державної податкової служби України.                                                        

    Краматорська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькі