Спеціальні мобільні групи перевіряють хід виконання заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу у Краматорську


Учора, на виконання розпорядження Кабінету міністрів України у нашому місті відповідним розпорядженням міського голови Андрія Панкова було посилено карантинні заходи, з метою протидії поширенню коронавірусу.

      Вже від сьогодні дві мобільні групи у складі трьох осіб (серед яких представники поліції, Держпродспоживслужби та виконавчого комітету Краматорської міської ради) почали моніторинг виконання одного з пунктів розпорядження – заборону роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

      Окрім того, особливу увагу буде приділено перевірці дотримання суб’єктами господарювання, діяльність яких не заборонено, забезпеченням власних працівників засобами індивідуальними захисту та дезінфекції.

      Нагадаємо, Верховна Рада України на позачерговому засіданні 17 березня ухвалила проект закону № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)» а 18 березня, після підписання Президентом, він вступив у дію. Кодекс про адміністративні правопорушення парламент доповнив положенням, яке передбачає відповідальність за порушення правил карантину та санітарно-гігієнічних норм. За такі дії для громадян передбачили штраф від 17 тис. до 34 тис. гривень, а для посадових осіб – від 34 тис. до 170 тис. гривень.