Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ налагоджує співпрацю з Краматорською міською радою

10.06.2021, 14:22, 765,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко сьогодні зустрівся з керівницею місцевого хабу СММ ОБСЄ Еддріною Мілфорд, аби налагодити постійну співпрацю в рамках повноважень обох структур.

Так, наразі Еддріна Мілфорд повідомила, що до Краматорського офісу прибули спеціальна  медична команда, яка найближчим часом проведе вакцинацію серед усіх співробітників офісу. Крім того, вона поцікавилася, які масові заходи найближчим часом заплановані у Краматорську. Олександр Гончаренко проінформував, що завтра у парку ім. О.С. Пушкіна відбудеться відкриття фан-зони до Чемпіонату з футболу Євро-2020, 27 червня відбудеться унікальний захід для випускників шкіл «Краматорській випускний просто неба», а також до Дня Незалежності України планується встановлення великого флагшктоку з прапором України у парку «Ювілейному». «Всі заходи будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог», – підкреслив міський голова.

Олександр Гончаренко та Еддріна Мілфорд також обговорили деякі питання відносно розміщення краматорського хабу та домовилися про проведення регулярних зустрічей для подальшої співпраці.