Спалювати суху рослинність небезпечно!


Враховуючи помітне збільшення останніми днями кількості загорянь сухої трави та очерету на території міста, спеціалісти управління з питань цивільного захисту міської ради та відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у м. Краматорську Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Донецькій області активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців щодо недопущення спалювання сухої рослинності. Так, 28 жовтня спільно зі старостою Шабельківського старостинського округу було проведено профілактичний рейд по тepuтopiї селища Шабельківка.

Під час спілкування з мешканцями селища фахівці цивільного захисту нагадували про небезпеку спалювання сухої рослинності, адже внаслідок таких дій досить нерідко трапляються пожежі, від яких не лише згорають житлові будинки та господарчі будівлі, але й гинуть люди!

Велика увага приділялася не лише необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки, запобіганню пожеж в екосистемах, але й відповідальності, яка передбачена чинним законодавством за спалювання рослинності та сміття. Мешканцям селища фахівці вручали відповідні інформаційні листівки, a також нагадували телефони екстрених служб міста для повідомлення у разі виникнення пожежі.