Соціальним працівникам Краматорська поліція розповіла про розповсюджені види шахрайств

29.04.2021, 10:21, 486,

Краматорська міська рада активно допомагає поліції у роботі з протидії скоєнню шахрайств. Сьогодні для співробітників соціальних служб та підрозділів, які працюють з населенням, відбулася зустріч з представником поліції Краматорська.

За ініціативи міського голови Олександра Гончаренка  було створено  координаційну раду з протидії шахрайським діям відносно мешканців Краматорська, куди увійшли представники структурних підрозділів Краматорської міської ради, громадських організацій, благодійних фондів, робота яких спрямована на соціальний захист прав громадян.

Наразі проводиться активна робота з інформування краматорців про найрозповсюдженіші види шахрайств та упередження їх скоєнню. Одним із кроків у цій роботі стала зустріч працівників територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг Краматорської міської ради», теркомів та старостинських округів з представником поліції, який детально розповів про цей злочин.

Надалі у своїй роботі вони будуть проводити профілактичні бесіди з отримувачами соціальних послуг про те, як не стати жертвами злочинців.