Соціально відповідальний бізнес передав допомогу відділу охорони здоров’я Краматорська


 Сьогодні лікувальні заклади міста поступово формують резерви на випадок загострення ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19. Паралельно із закупівлею матеріалів за кошти місцевого бюджету Краматорську допомагають представники місцевого бізнесу.

    До виготовлення захисних масок долучилися ПАТ «Швея» (Євген Кушнір) – вже готово 4,5 тисячі штук, а матеріальну допомогу на закупку матеріалів надали мережа магазинів «Городник» (Дмитро Кушнір), ТОВ «Колгоспний ринок»(Лариса Нескородь), ТОВ «Малий ринок» (Олександр Візіров), ПП Джабаров.

    ФОП Світлана Коротун виготовила 150 захисних костюмів для лікарів, а матеріали для них надало ТОВ «Кварт-Софт» (Сергій Кондратюк). Також ними придбано 86 респіраторів з рівнем захисту FFP2 для ДТМО, 30 стоматологічних щитків, 5 дитячих пульсоксиметрів, захисні окуляри та ліки.

    «Це перша, але не остання наша допомога медичним закладам. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб захистити лікарів міста від зараження і полегшити стан тих, хто захворіє на COVID-19. Приєднуйтесь! Допоможіть Краматорську впоратися із цим лихом з найменшими людськими втратами», – зазначають у компанії «Кварт-Софт».