Соціально незахищені краматорці отримують продуктові набори

09.07.2020, 14:32, 171,

 Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради з 1 липня розпочав видачу продуктових наборів одинокім громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. Продукти придбано за рахунок коштів обласної субвенції. Доставку продуктів соціально незахищеним краматорцям організовано за підтримки міського голови Андрія Панкова.

      Продуктові набори безкоштовно видаються тим громадянам, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги територіального центру.

      До складу продуктового набору входять продукти харчування першої необхідності: гречана та рисова крупа, пшоно, цукор, мука, макаронні вироби, сіль олія, рибні консерви, овочеві консерви, чай та кондитерські вироби.

      Всього придбано 938 продуктових наборів які отримають 469 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, з розрахунку два продуктові набори для однієї особи.

      Довідка.

      На Донеччині передбачена субвенція з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад на надання натуральної допомоги у формі продуктових наборів особам, які отримують соціальну послугу догляду вдома у відділеннях соціальної допомоги територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрах надання соціальних послуг, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку служб у справах дітей, та багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, у 2020 році.


      Згідно розпорядження голови Донецької облдержадміністрації №373/5-20 від 10.04.2020 р., за рахунок субвенції з обласного бюджету, в червні управлінням з гуманітарних питань та службою у справах дітей Краматорської міської ради в 51 краматорську родину, що перебуває у складних життєвих обставинах, було передано 324 продуктових набори.

      Служба у справах дітей Краматорської міської ради в рамках виконання цього розпорядження та за кошти, отримані з обласного бюджету –а це 28800 грн. придбали 72 продуктових наборів. Затверджено списки 18 родин, в яких мешкає 65 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку служби у справах дітей Краматорської міської ради. Продуктові набори були доставлені за місцем проживання дітей.

      Управління з гуманітарних питань в рамках виконання цього розпорядження організували роботу з видачі натуральної допомоги у формі продуктових наборів багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. З обласного бюджету було виділено 100800 грн. субвенції на придбання 252 продуктових наборів. Вони були розподілені серед багатодітних малозабезпечених родин, які виховують найбільшу кількість неповнолітніх дітей. Найменша кількість таких дітей в одній родині склала 7, найбільша – 12.