Школярі Краматорська поспілкувалися з Олександром Гончаренком, завітавши до міської ради

01.02.2021, 08:47, 907,

Міський голова Краматорська у школі був майже відмінником та полюбляв математику і біологію. Про це він розповів старшокласникам ОШ № 1, які завітали до міської ради, аби на власні очі побачити, як працює місцеве самоврядування. Вони мали змогу поставити питання та поспілкуватися із міським головою Краматорська.


У цьому освітньому закладі, який розташовано у Старій частині міста, успішно працює факультатив медіаосвіта, де старшокласники розвивають свої здібності до журналістики, втілюють у життя власні проєкти та зустрічаються з цікавими людьми Краматорська.
Цього разу, завдяки ініціативі краматорської депутатки, діти завітали до міської ради. Вони дізналися про те, як вона функціонує, та на деякий час перетворили сесійну залу на фотозону.


Міський голова Олександр Гончаренко відповів на безліч запитань молоді – від комунальних, як, наприклад, ремонту доріг у селищах міста, до глобальних – розвитку простору для молоді, особливо у старій частині міста. А в кінці зустрічі діти ставили дуже прості, але цікаві питання – наприклад, про улюблені предмети у школі чи мрії дитинства.