Щотижнева нарада з питань житлово-комунального господарства відбулась у Краматорську


Краматорські комунальники продовжують роботу в умовах воєнного стану: оперативно ліквідовують наслідки російських ударів по об’єктах критичної цивільної інфраструктури, виконують аварійні ремонти, займаються обслуговуванням мереж та комунікацій.

КП “ДРУАС” продовжують роботи з благоустрою території міста, в свою чергу представники керуючих компаній, ОСББ та підприємці мають уважніше слідкувати за територіями, закріпленими в їх зоні обслуговування, наголошують комунальники.

Також дорожники працюють над відновленням розмітки пішохідних переходів та інших дорожніх елементів. На цьому тижні розпочаті роботи з відновлення розмітки по найбільш завантаженій дорозі, що проходить через Краматорськ, по вулиці Олекси Тихого.

У службі поводження з тваринами від початку стерилізації  прооперували загалом 427 кішок та собак, стерилізація безпритульних тварин — безкоштовна. Служба приймає заявки за номером 095-600-68-65.

Російські загарбники не припиняють своїх намагання завдати якомога більшої шкоди мирному населенню, завдаючи удари по житловій забудові. Краматорці, які постраждали самі, або отримали пошкодження майна можуть отримати фінансову допомогу з міського бюджету, або державного (через додаток Дія) —> https://bit.ly/3lptr1H.   

Нагадуємо мешканцям міста, що з усіх питань ЖКГ ви можете звертатись за номером “гарячої лінії” контакт центру Краматорська — 099-099-1505.