Шановні платники податків


У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та з метою попередження інфікування і поширення інфекції ми наполегливо радимо вам утриматися від відвідування центру обслуговування платників, виберіть інший шлях  –  скористуйтеся безкоштовними електронними сервісами Державної податкової служби України.

За допомогою інформаційно-телекомунікаційнї системи «Електронний кабінет» ви зможете цілодобово користуватися спектром електронних послуг, надавати звітність, отримувати в режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем. Зокрема, за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету ви  маєте можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ). Засобами електронного кабінету можна надати заяви для отримання адміністративних послуг:

  • видачу картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;
  • відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків та отримати результат надання адміністративної послуги,
  • запиту щодо видачі довідки про відсутність заборгованості.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua

Крім того, Державна податкова служба України, запровадила для вас   серію відеоуроків, в яких роз’яснюватиметься як правильно користуватися електронними сервісами.

  • Перший відеоурок присвячено заповненню декларації про майновий стан і доходи громадян. Переглянувши його, ви зможете дізнатися як правильно заповнити декларацію крок за кроком та як при цьому уникнути помилок. Звертаємо увагу, щоб подати декларацію  через Електронний кабінет платникам податків необхідно мати електронний підпис.
  • Другий відеоурок присвячено заповненню квартальної декларації фізичними особами-платниками єдиного податку, які перебувають на ІІІ групі. Подати таку декларацію ФОПи можуть за допомогою приватної частини Електронного кабінету. Нагадуємо, щоб увійти до приватної частини необхідно скористатися електронним ключем. У відео ви дізнаєтеся, як укласти з податковою договір про визнання електронних документів, який потрібний для заповнення декларації, та як заповнити саму податкову декларацію.

Подивитися відеоуроки можна за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/

    Залишайтесь вдома. Працюйте on-line. Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!