Шахраї називаються представниками енергокомпанії: як убезпечити себе і близьких


 Мешканці Донеччини повідомляють про дзвінки від працівників нібито «енергетичної компанії», які інформують про борг за світло та пропонують його сплатити «співробітнику», що підійде до будинку й забере готівку. Електропостачальник YASNO закликає клієнтів бути пильними і в жодному разі не передавати гроші стороннім людям.

      Під час карантину усі комунальні підприємства звертаються до клієнтів з проханням берегти себе й уникати відвідування банків і поштових відділень для сплати за послуги.

      «Частині клієнтів важко призвичаїтися до нових умов. В першу чергу, це літні люди, які не користуються інтернетом і не можуть самостійно сплачувати онлайн. Ймовірно, це й дало шахраям ідею нової оборудки, адже телефонували здебільшого людям старшого віку. Закликаємо молодь розповісти своїм батькам, бабусям, дідусям про схему аферистів і допомагати розраховуватися онлайн», – каже директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

      Сплачувати за світло безпечно та просто мешканці Донеччини можуть:

      -В Особистому кабінеті

      –через інтернет-банкінг чи платіжні системи (IPay, PayHub, Portmone та ін.);

      -через viber-рахунок, що надсилається клієнтам, які не розрахувалися у інший спосіб;

      -відсканувавши QR-код з платіжки за світло: після сканування відкриється сторінка сервісу PayHub з актуальними особистими даними і сумою до сплати – залишиться лише ввести дані платіжної карти й натиснути «Сплатити».

      В Особистому кабінеті YASNO клієнти можуть розраховуватися за електроенергію, передавати показання, контролювати нарахування, відстежувати історію платежів за себе й близьких. Для цього слід на головній сторінці обрати меню «Робота з особовими рахунками» у правому верхньому куті й натиснути на кнопку «Додати особовий рахунок».

      Нагадуємо, дізнатися суму до сплати за світло можна не лише в платіжці, а й в Особистому кабінеті, на сторінці YASNO у Facebook,зателефонувавши за номерами (067/095) 65-26-000, (0629) 52-60-00, в рахунку у Viber або SMS, через інтернет-банкінг та платіжні системи.

      Довідка:

      YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.