Розробка Стратегії розвитку Краматорської територіальної громади: тривають засідання робочих груп

08.09.2021, 17:30, 110,

У Краматорську триває робота над розробкою Стратегії розвитку громади. Наразі сформовані п’ять тематичних груп по окремих напрямках, кожна з них проведе по три засідання.

Перша група – займатиметься визначенням стратегічних напрямків розвитку, орієнтованого на потреби громадян та підтримку талантів. Друга розгляне трансформацію економіки в динамічну систему інноваційного бізнесу та наукових досягнень. Напрямок третьої групи – цифровізована громада ефективного врядування та якісних е-сервісів.

Дві групи займатимуться сучасною, комфортною, доступною, безпечною та енергоефективною інфраструктурою громади (одна робоча група з критичної інфраструктури, друга – з урбаністики, тобто просторового розвитку нашої громади).

8 вересня відбулись засідання двох робочих груп – «Визначення стратегічних напрямків розвитку, орієнтованого на потреби громадян та підтримку талантів», під головуванням заступника міського голови Краматорська Олени Катальніковой та «Цифровізована громада ефективного врядування та якісних е-сервісів», під керівництвом директора комунальної установи «Ситуаційний центр» Сергія Бойміструка.

Учасники працювали над SWOT-аналізом (метод стратегічного планування, що дозволяє визначити сильні і слабкі сторони напрямку), а також дискутували стосовно бачення розвитку громади.

Наступного тижня відбудуться засідання ще двох тематичних груп.