Роз’яснення управління освіти краматорська щодо ЗНО/ДПА-2020

24.06.2020, 17:54, 84,

У 2020 році всіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти (незалежно від форми), звільнили від державної підсумкової атестації (ДПА). Це означає, що у додатку до свідоцтва буде написано «Звільнений(а)».

Але у випадку, якщо випускник закладу освіти не хоче аби в додатку до документа про освіту навпроти відповідних предметів було написано «Звільнений(а)» оцінки за відповідні предмети, з яких випускник здавав тести Зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути зараховані у якості оцінок Державної підсумкової атестації.

 Для цього на ім’я директора закладу треба написати заяву про бажання врахувати результати ЗНО як ДПА. Заяву у довільній формі треба подати до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою. Згідно з роз’ясненням Міністерства освіти і науки України кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти – на засіданні педагогічної ради. Управління освіти Краматорська рекомендувало в якості кінцевого терміну для подання заяви на врахування результатів ЗНО як ДПА визначити 29 липня 2020 року. Впродовж наступного місяця майбутні абітурієнти на власний розсуд можуть приймати рішення, чи враховувати отримані результати у якості оцінювання за ДПА.