Роз’яснення щодо посиленого контролю за дітьми під час дистанційного навчання

03.11.2020, 08:07, 76,

Сьогодні у соцмережах та ЗМІ з’явилася інформація щодо додаткового контролю за перебуванням учнів 7 — 11 класів загальноосвітніх шкіл на вулицях міста в період з 8-ї до 14-ї, під час дистанційного навчання. Дійсно, таке рішення було прийняте того тижня на спільному засіданні штабу комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Краматорську.

Інформуємо, що екіпажі патрульної поліції виключно в режимі патрулювання будуть звертати посилену увагу на перебування учнів вищезазначеної вікової категорії поблизу небезпечних об’єктів. Наприклад, біля водойм, недобудов та ін.

Якщо патрульні помітять неповнолітніх у небезпечних місцях, про це буде повідомлено батькам та освітянам. Адміністративна відповідальність за такі дії не передбачена.

Ми розуміємо, що в умовах складної епідеміологічної ситуації не всі батьки можуть перебувати вдома, контролюючи своїх дітей на дистанційному навчанні.

Головне наше завдання – забезпечення безпеки громадян. Один з методів цієї роботи – профілактичний. Тож просимо усіх зберігати спокій та не піддаватися паніці.