Роз’яснення щодо пільгового проїзду в м.Краматорськ учнів шкільного віку та студентів


З 01 вересня 2021 р. відповідно до рішення Краматорської міської ради № 13/VIII-754 від 05.08.2021 «Про встановлення пільгового проїзду для дітей (учнів) шкільного віку та студентів (курсантів) денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів у міському транспорті загального користування (автобус/тролейбус) в м. Краматорськ протягом навчального року» починає діяти пільговий проїзд для вищезазначених категорій пасажирів, а саме:

  • в період з 01 вересня по 15 червня для дітей (учнів) шкільного віку безкоштовний проїзд надається за умови пред’явлення пластикового учнівського квитка або тимчасового паперового учнівського квитка;
  • в період з 01 вересня по 30 червня для студентів (курсантів) денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів знижка на проїзд у розмірі 50% від вартості квитка надається за умови пред’явленняпластикового студентського квитка, а студентами  1 курсу – паперової довідки навчального закладу.

             В період літніх канікул, а саме з 16 червня по 31 серпня для дітей (учнів) закладів загальної середньої освіти м. Краматорськ встановлена знижка на проїзд у розмірі 50% від вартості квитка.

Студентам (курсантам) денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів в період літніх канікул, а саме з 1 липня по 31 серпня, знижка не надається.