ОНОВЛЕНО. Російни вдарили по залізничній станції Краматорськ. Є загиблі


Окупанти вдарили «Точкою-У» по залізничному вокзалу Краматорська, де перебували тисячі мирних українців, очікуючи на евакуацію…

Близько 30 загиблих, близько 100 осіб дістали поранення різного ступеня тяжкості. Дані уточнюються. Поліція та рятувальники працюють на місці. Російські нелюди не полишають своїх методів. Не маючи сил та сміливості протистояти нам на полі бою, вони цинічно знищують цивільне населення. Це зло, яке не має меж. І якщо воно не буде покаране, то ніколи не зупиниться.

У лікарнях міста постраждалим надається необхідна допомога. “На допомогу Краматорську оперативно з’їхались медики зі Слов’янська, Дружківки, Костянтинівни”, – заявиви міський голова Олександр Гончаренко в ефірі “Об’єднаного марафону новин”. Він також додав, що на вокзалі перебувало орієнтовно до 4 тисяч людей.

Це цілеспрямований удар по пасажирській інфраструктурі залізниці та жителях міста Краматорськ.

ОНОВЛЕНО. Павло Кириленко:

Станом на 13:00 відомо про 39 загиблих і 87 поранених під час обстрілу залізничного вокзалу у Краматорську.
Серед поранених – значна кількість важких.
Нагадаю, російські фашисти сьогодні вранці обстріляли “Точкою-У” залізничний вокзал у Краматорську, звідки організовано курсують евакуаційні поїзди, які вивозять жителів Донеччини у безпечніші області України.
Росіяни навмисне намагаються зірвати евакуацію мирного населення, щоб прикриватися цивільними. Для них життя людей – лише розмінна монета та інструмент для досягнення своєї цинічної мети.
Не дочекаються!
Евакуація продовжиться. Усі, хто захоче покинути межі області, зможуть це зробити.
Стежте за офіційними повідомленнями.