Родини, що виховують дітей пільгових категорій, продовжуватимуть отримувати матеріальну допомогу

29.04.2020, 16:37, 68,

Сьогодні відбулось засідання чергової 68-ї сесії Краматорської міської ради, участь в якому взяли 35 із 42 депутатів. На порядок денний було винесено 61 основне питання, більшість із яких стосувались регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та 7 додаткових.

    Майже усі рішення було прийнято, але деякі все ж викликали жваві дискусії.

    Зокрема, депутати утримались від погодження інвестиційної програми ТОВ «Краматорськтеплоенерго». На їх думку, підприємство має більш ґрунтовно підійти до представлення інвестиційної програми на засіданнях депутатських комісій. Планується, що інвестпрограму повторно винесуть на травневу сесію міськради після додаткових консультацій.

    Також депутати пропонували внести корективи у міський бюджет на 2020 рік та виділити 150 тис. грн. на розробку проектно-кошторисної документації  для ремонту будівлі Краматорського міського військового комісаріату. Це питання викликало палкі обговорення – більшість депутатів погодилась, що будівля військкомату потребує ремонту та гроші на ПКД із міського бюджету виділити треба, але тільки після розгляду цього питання на планово-бюджетній комісії.

    Також своїм рішенням депутати продовжили виплати дітям із родин пільгових категорій, які не отримують пільгового харчування у закладах освіти місту у зв’язку з тривалим карантином. Нагадаємо, що з даною ініціативою виступив міський голова Андрій Панков у середині березня.