Питання легалізації доходів та трудових відносин – на постійному контролі податкових органів


Черговий семінар Краматорського управління розпочався з актуальної теми, а саме легалізації доходів та трудових відносин. Учасникам семінару нагадали,  що  Головним управлінням ДПС у Донецькій області розроблений  безкоштовний мобільний додаток «Legal_ZrPlat», завдяки якому жителі Донецької області можуть повідомити про випадки виплати заробітної плати «у конвертах», неофіційне працевлаштування або будь-які інші порушення законодавства про працю. Зазначена програма містить інформаційні ресурси ДПС з питань легалізації заробітної  плати, а також посилання на сайт ГУ ДПС та на сторінку податкової  в соціальній мережі Facebook, де розміщується актуальна інформація з податкового законодавства.

         Мобільний додаток «Legal_ZrPlat» запрацював з 28.01.2020 року і вже надійшла інформація, яка свідчить про порушення податкового та іншого законодавства при нарахуванні та виплаті заробітної плати, по 6 підприємствам міста Краматорська.

         Податківці наголосили, що однією з основних наших задач є проведення спільної роботи з усіма контролюючими органами роботи по виводу із тіні заробітної плати та руйнування схем ухилення від оподаткування роботодавців та закликали платників податків неухильно дотримуватись податкового та трудового законодавства.

         Актуальні питання  адміністрування майнових податків з фізичних осіб стали темою обговорення другої частини проведеного заходу. Присутнім нагадали які саме податки входять до складу майнових, хто є платниками, об’єкти оподаткування та ставки податків. Разом з учасниками семінару розглянули конкретні ситуації, відповіли на численні запитання в тому числі щодо відповідальності за порушення законодавства.

         Після закінчення семінару фахівці Краматорського управління відповіли на особисті запитання платників.