Привітання міського голови Олександра Гончаренка з Днем міста Краматорськ

25.09.2021, 08:00, 121,

Друзі!

Нашому рідному Краматорську – 153 роки!

Наше місто молоде, але вже має свою історію та традиції. Це місто успішних, амбітних та сильних духом людей, які роблять все для його процвітання та комфортного проживання.

Нам дійсно є чим пишатися. Краматорськ відомий далеко за межами України своїми досягненнями у машинобудівельній галузі. Наше місто динамічно розвивається, має стратегічні плани та реальні перспективи втілення великої кількості нових проєктів.

Подивіться, якими темпами розвивається Краматорськ зараз: вперше за 30 років будується нове житло, обласна багатопрофільна лікарня, завершено будівництво різних інфраструктурних об’єктів, відновлено парки та сквери, працює льодова арена.

Краматорськ – стрімко росте та безперервно вдосконалюється, та попереду в нас ще багато роботи. Впевнений, що спільними зусиллями та щоденною працею ми зробимо нашу громаду ще успішнішою, адже Краматорськ це місто з величезним потенціалом.

Друзі, в цей день, я хочу звернутися до кожного з вас.
Дякую вам за небайдужість, активну життєву позицію, конструктивні зауваження, підтримку та нові ідеї щодо розвитку нашого міста.

Вітаю всіх зі святом!
З днем народження, наш рідний Краматорськ!