Привітання міського голови Андрія Панкова з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення


Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

    Ви – саме ті люди, які роблять наше місто привабливим для життя краматорців, забезпечують його життєдіяльність. Саме завдяки вашій самовідданій праці Краматорськ – це чисте місто, в будинках якого є вода та електрика, працюють ліфти, вивозиться сміття, а в теплу пору року на клумбах цвітуть квіти.

    Ваша робота, на перший погляд, непомітна та легка. Але, це тільки тому, що робите ви її гарно. Саме завдяки вам численні гості міста, покидаючи Краматорськ, залишають у своїх серцях приємну згадку про його чисті вулиці, затишні парки та сквери, про шанобливе ставлення до відвідувачів чисельних закладів побутового обслуговування населення.

    Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» – це ваше свято. Ви гарно працювали, ви заслуговуєте на повагу та шану краматорців.

    Зі святом вас!

Міський голова
А.В. Панков