Привітання міського голови Андрія Панкова з Днем міста та з Днем машинобудівника

26.09.2020, 07:00, 373,

Шановні краматорці!

День міста – наше велике спільне свято. Сьогодні Краматорськ став об’єднуючим центром, містом мирного повоєнного творення, містом, яке доводить всім – в житті завжди є місце гарним змінам. Це беззаперечна заслуга всіх, чиї зусилля спрямовані на те, щоб зробити рідне місто краще, яскравіше, зручніше. День міста – це свято всіх, хто любить Краматорськ.

Я пишаюся вами, шановні краматорці.

Пишаюсь вашою стійкістю, терпінням, мужністю, відданістю, патріотизмом і прагненням миру. Пишаюсь досягненнями кожного, хто працює на благо міста та містян.

Пишаюсь земляками, які наполегливою працею зберігають і примножують славу технічної еліти України й високе звання лідерів вітчизняного машинобудування. День машинобудівника і День міста Краматорськ назавжди пов’язані між собою – адже наше місто відоме саме завдяки цій галузі.

Пишаюсь земляками, які роблять відомим Краматорськ під час змагань на світових спортивних аренах. Пишаюсь нашою талановитою молоддю, яка досягає успіхів у навчанні, творчості, крокує в ногу з часом й плідно працює в сфері інформаційних технологій й інновацій.

Низький уклін і повага нашим медикам, які знаходяться на передовій боротьби з пандемією коронавірусу. Нашим вчителям, котрі  навчають і виховують нові покоління краматорців, в сучасних умовах. Нашим комунальним службам та підприємствам, за повсякденну відповідальну працю у забезпеченні життєдіяльності міста, його краси та благоустрою.

Окрема подяка українській армії, яка боронить нашу державу, наше місто, дає впевненість в тому, що ніколи більше не запалає багаття війни на нашій землі.

Вітаю всіх з днем міста Краматорська, зичу кожному миру, гідного щасливого життя, добра, благополуччя, міцного здоров’я й гарного настрою. Я вірю в наше спільне щасливе майбутнє, яке ми разом створюємо вже сьогодні.