Привітання міського голови Андрія Панкова до Дня звільнення Краматорська

05.07.2020, 07:23, 77,

Шановні краматорці!

      5 липня 2014 року в новітній історії України додалась ще одна визначна дата – День звільнення Краматорська від загарбників. На вулиці міста повернулися закон, безпека, порядок і, найголовніше, містяни поступово почали повертатись у звичний ритм життя.

      Відтоді, щороку у цей день вулицями Краматорська проходить багатотисячна мирна хода, але, на жаль, цьогоріч світова пандемія не дозволила нам знову зібратися разом. Але, певен, що як тільки загроза мине, ми обов’язково відновимо цю традицію. Перш за все, це дань пам’яті тим, кого назавжди забрала війна. Тим мужнім краматорцям, які перенесли усі жахіття страшних місяців окупації. Це також шана тим, хто щодня, як тільки стихали залпи вогню та обстріли, повертались до своєї роботи, підтримуючи життєдіяльність міста, обслуговували інфраструктуру, виконували аварійні ремонти розбитих дахів та будівель, гасили пожежі та допомагали постраждалим.

      Я щиро дякую усім, хто наближував звільнення від загарбників. Вже 6 років Краматорськ живе мирним життям, та кожен з нас докладає максимум своїх зусиль, аби він перетворювався на комфортне та сучасне місто для всіх.

      Зі святом вас! Краматорськ – це Україна!

Міський голова

Андрій Панков