Проєкт «Ранкова кава з роботодавцями»: із підприємцями поспілкувався Олександр Гончаренко


Зустріч у рамках проєкту «Ранкова кава з роботодавцями», що відбувається з ініціативи Краматорського міського центру зайнятості, пройшла за участі міського голови Олександра Гончаренка та його заступниці Тетяни Савченко, директору Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко та начальника Краматорського міського ЦЗ Інни Березюк. Подібна зустріч відбулась вже у друге, а усі присутні висловили сподівання, що зустрічі матимуть традиційний характер.

Основна мета заходу незмінна – у неформальній обстановці обговорити насущні питання, що турбують представників бізнес-спільноти Краматорська. Учасники зустрічі зазначили, що такий формат для них є дуже цікавим, адже прямий діалог із владою – показник суттєвої демократизації органів місцевого самоврядування.

Зустріч відбулась із дотриманням протиепідемічних вимог «червоної зони» тому як ніколи актуальним було обговорення ситуації навколо пандемії коронавірусу. Бізнес у нашому місті, не дивлячись на карантинні обмеження, стоїть на ногах міцно. Частка  наповнення бюджету за рахунок податкових надходжень малого і середнього бізнесу вже давно переважає частку надходжень від великого бізнесу. «Аби Краматорськ залишався сучасним та розвиненим містом, у якому комфортно жити та працювати, ми шукаємо способи підтримки тих, хто платить податки, працює чесно і відкрито – це одне з моїх завдань як міського голови» – відзначив Олександр Гончаренко. Він розказав, що вже до кінця року у Краматорську планують затвердити програму підтримки малого та середнього бізнесу, відповідно до якої підприємці матимуть змогу отримати компенсацію процентних ставок за кредитами та фінансову допомогу на створення нових робочих місць. Розробка програми на завершальній стадії і вже найближчим часом її винесуть на розгляд громадськості. Міський голова також поділився планами, щодо створення у місті індустріальних парків, розвитку об’єктів як соціальної, так і житлової інфраструктури. Олександр Гончаренко наголосив: «Наша мета – усіма силами затримати у місті молодь, створити такі умови, аби не від нас їхали, а навпаки, приїжджали до Краматорська».

Детальну інформацію щодо участі в наступних зустрічах можна отримати за телефоном (06264) 6-14-74 або безпосередньо в Краматорському міському центрі зайнятості за адресою вулиця Рум’янцева, 4, місто Краматорськ, кабінет 19.