Проводиться відбір незалежних членів наглядових рад у комунальні підприємства Краматорської міської ради


З метою здійснення належного контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств Краматорської міської ради, підвищення їх ефективності, визначення стратегії розвитку підприємства та дотримання фінансових планів, створюються наглядові ради комунальних підприємств Краматорської міської ради.  

  Якщо Ви постійно проживаєте на території Краматорської територіальної громади, та ви є не байдужими та активними містянам, та виявили бажання бути незалежним членом наглядової ради в комунальному підприємстві (за списком), пропонуємо подати документи до Краматорської міської ради за адресою: пл. Миру 2, каб. № 212 (2 поверх), наступні документи:

 • Власноручно написану заяву про участь у конкурсі з відбору незалежних членів наглядових рад, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • Копії паспорта та ідентифікаційного коду, що посвідчує особу;
 • Копія документу про освіту (науковий ступінь, вчене звання);
 • Документ, що підтверджує відсутність судимостей;
 • Автобіографія кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові, число, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу, склад сім’ї, місце проживання;
 • Контактні дані (телефон, електронна адреса).

  Для отримання роз’яснень звертатися до юридичного відділу виконавчого комітету Краматорської міської ради,  за адресою: пл. Миру 2, каб. №  212 (2 поверх), телефон для довідок 48-53-45.

      Додатково повідомляємо, що виконання функцій членів наглядових рад комунальних підприємств здійснюються добровільно і на безоплатній основі.

Члени наглядової ради комунального підприємства (в тому числі незалежні) – це фізичні особи, які повинні відповідати  таким критеріям, як:

–  наявність повної цивільної дієздатності;

– наявність вищої освіти, професійних знань та навичок, досвіду роботи та інших характеристик, необхідних для належного здійснення повноважень члена наглядової ради, що відповідає видам діяльності комунального підприємства;

– добропорядність, неупередженість та бездоганна ділова репутація;

– не бути працівником комунального підприємства, на якому створена наглядова рада;

– відсутність непогашеної судимості.

-відповідність іншим вимогам та володіння необхідними компетенціями, визначеними комісією з конкурсного відбору кандидатів.

 Список комунальних підприємств на яких утворюються наглядові ради:

 1. КВП «Краматорський водоканал»
 2. КВП «Тепломережа»
 3. КП «ДРУАС»
 4. КП «Міськсвітло»
 5. КАТП 052810
 6. СКП «Ритуальна служба»
 7. КП «КТТУ»
 8. КП «Міст»
 9. КП «Ринок Лазурний»
 10. КП «Служба єдиного замовника»